EK Water Blocks EK 3831109836712 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2176
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 233.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2176
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 233.00
| Specyfikacja | |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector FE RTX 3090 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 324mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 13mm |