Digitus Uchwyt ścienny pojedynczy, 1xLCD, max. 32", max. obciążenie 8kg, ze sprężyną gazową, obrotowy
Symbol: DA-90396
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 119.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-90396
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 119.00
Uchwyt ścienny umożliwia indywidualne ustawianie monitorów 1732". Ponadto funkcja Quick-Release ułatwia montaż monitora. Uchwyt VESA można bardzo łatwo wsunąć w odpowiedni uchwyt i zamocować za pomocą śruby. Bez większego wysiłku można ustawić monitor w zależności od potrzeb z możliwością jego odchylania, pochylania lub obracania, np. monitory o formacie pionowym. Zastosowanie zintegrowanej sprężyny gazowej ułatwia regulację wysokości monitora. Warto zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, dopasowując optymalnie monitor do swojego wzrostu i pozycji siedzenia. Dodatkowo kable monitorów można estetycznie instalować w dostarczonych prowadnicach kablowych.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 208 mm |
| Wysięg (maks.) | 262 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne (plastik) Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Matowy Czarny |
| Wymiary |
szer. 30,7 cm x głęb. 11,4 cm x wys. 30,1 cm |
| Waga | 1.6 kg |
| Oznaczenia | |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com