Digitus Ramię biurkowe pojedyńcze z zaciskiem 1xLCD max. 32 cale max. 9 kg uchylno-obrotowe 180 (PIVOT)
Symbol: DA-90394
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 227.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-90394
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 227.00
Ramię na monitor umożliwia indywidualne ustawianie monitorów 15"-32". Możliwe jest odchylanie, pochylanie, obracanie i regulacja wysokości monitora. Zintegrowana sprężyna gazowa ułatwia regulację wysokości.
Warto zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, dopasowując optymalnie monitor do swojego wzrostu i pozycji siedzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 15 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 33.5 cm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) Stal Aluminium |
| Kolor | Czarny Matowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 3.2 kg |
| Oznaczenia | |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com