Digitus Listwa zasilająca PDU Rack 19" z wyłącznikiem nadprądowym Typ C 16A, 7 gniazd Schuko CEE 7/3 (45°), kabel 1,8m wtyk Unischuko CE
Symbol: DN-95439
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 92.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-95439
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 92.00
Listwa zasilająca PDU Rack 19" z wyłącznikiem nadprądowym Typ C 16A, 7 gniazd Schuko CEE 7/3 (45°), kabel 1,8m wtyk Unischuko CEE 7/7, 16A, aluminium
Organizacja i elastyczność w szafie serwerowej dzięki listwom przyłączeniowym DIGITUS Professional. Podłącz urządzenia centralnie do gniazd styków uziemiających ułożonych pod kątem 45°, blokowanie lub zakrywanie sąsiednich gniazd należy już do przeszłości. Idealnie dopasowane do szaf serwerowych i sieciowych 482,6 mm (19"), listwy gniazd oferują dobrze przemyślane funkcje. Dzięki dostarczonym wspornikom montażowym, listwa z gniazdami z łatwością mieści się w siatce 482,6 mm (19") szafy sieciowej i sprawia estetyczne wrażenie. Zaprojektowana do montażu poziomego, możliwy jest również montaż pionowy. Kable zasilające do listwy gniazd są chronione przez zintegrowany wyłącznik automatyczny, który zapobiega przeciążeniu okablowania przychodzącego.
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 4000 W |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 7 |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Wtyczka | Hybryda (Europejska/French/Schuko) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed dziećmi |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 1U |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
48.1 x 4.5 x 8.3 cm |
| Waga | 800 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com