Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED FHD(1920x1080)/16:9/HDMI/DP/USB-C/USB/3Y
Symbol: 210-BKTZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 934.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BKTZ
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 934.00
Monitor Dell UltraSharp 24 U2424H
Monitor z 4-gwiazdkowym certyfikatem TÜV zapewnia wygodę oczu, większy komfort wizualny, wyższą produktywność i szerokie opcje łączności.
Niezrównany komfort wizualny
Komfortowy design
Dell Display Manager
Ekologiczne podejście do teraźniejszości i przyszłości
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.1 1 x HDMI 2 x DisplayPort 2 x USB (Type C) 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 72 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 311.21 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Wysokość (maks.) | 496.53 mm |
| Szerokość | 538.64 mm |
| Głębokość | 49.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 181.75 mm |
| Waga | 3.52 kg |
| Waga z podstawą | 5.38 kg |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com