Dell Laptop Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD Touch/Integrated/noFgrPr/FHD/IRCam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/5YP
Symbol: Latitude 3550_U5 Touch
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4228.00
Symbol: Latitude 3550_U5 Touch
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4228.00
Zbliża pracę do Ciebie
15-calowy notebook oferujący inteligentną wydajność. Z procesorami Intel Core trzynastej generacji i opcjonalną kamerą FHD z funkcją HDR.
Nieustanna gotowość do pracy
Doskonała jakość obrazu podczas połączeń konferencyjnych dzięki jednoczesnej multiekspozycji HDR. Technologia HDR, dostępna w konfiguracjach z kamerą FHD lub FHD IR, wykonuje kilka zdjęć jednocześnie i łączy je ze sobą, aby dokładnie uchwycić szczegóły obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jakie panują w przeszklonych biurach i salach konferencyjnych.
Nowoczesna konstrukcja zwiększająca produktywność
Stworzony z myślą o współpracy
Bezkompromisowe połączenia
Co jest poufne, to pozostaje poufne
Dobry wygląd nigdy nie był aż tak dobry
Podstawowe funkcje dla każdej firmy
Dell Optimizer
Spersonalizowana wydajność, która automatycznie dostosowuje się do Twojego stylu pracy, zaawansowane funkcje prywatności i wbudowana sztuczna inteligencja, która optymalizuje dźwięk, łączność, produktywność i możliwości konfiguracji wszystko w jednym oprogramowaniu.
Nowoczesne rozwiązania dla pracowników
Przyspiesz pracę w dowolnym miejscu, modernizując sposób wdrażania i wspierania urządzeń oraz zarządzania nimi za pomocą usługi PC as a Service. Korzystaj zarówno z wbudowanych zabezpieczeń najbezpieczniejszych w branży komputerów komercyjnych, jak i zabezpieczeń oprogramowania przed zaawansowanymi zagrożeniami, aby zapewnić zaufaną przestrzeń roboczą w przewidywalnej miesięcznej cenie.
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu.
Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. Dzięki funkcjom takim jak Copilot w systemie Windows możesz uzyskiwać lepsze odpowiedzi, rozwijać umiejętności i bez wysiłku optymalizować przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Opis dotyczy serii notebooków Latitude 3550. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Latitude 3550 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 125U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2230 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB4 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 20.4 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 239.69 mm |
| Waga | 1.81 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
5 lat Pro Support |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com