Dell Laptop Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD/Integrated/FgrPr/FHD Cam/Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/3YPS
Symbol: xctol355015emea_vp_U5
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4146.00
Symbol: xctol355015emea_vp_U5
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4146.00
Zbliża pracę do Ciebie
15-calowy notebook oferujący inteligentną wydajność. Z procesorami Intel Core trzynastej generacji i opcjonalną kamerą FHD z funkcją HDR.
Nieustanna gotowość do pracy
Doskonała jakość obrazu podczas połączeń konferencyjnych dzięki jednoczesnej multiekspozycji HDR. Technologia HDR, dostępna w konfiguracjach z kamerą FHD lub FHD IR, wykonuje kilka zdjęć jednocześnie i łączy je ze sobą, aby dokładnie uchwycić szczegóły obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, takich jakie panują w przeszklonych biurach i salach konferencyjnych.
Nowoczesna konstrukcja zwiększająca produktywność
Stworzony z myślą o współpracy
Bezkompromisowe połączenia
Co jest poufne, to pozostaje poufne
Dobry wygląd nigdy nie był aż tak dobry
Podstawowe funkcje dla każdej firmy
Nowoczesne rozwiązania dla pracowników
Przyspiesz pracę w dowolnym miejscu, modernizując sposób wdrażania i wspierania urządzeń oraz zarządzania nimi za pomocą usługi PC as a Service. Korzystaj zarówno z wbudowanych zabezpieczeń najbezpieczniejszych w branży komputerów komercyjnych, jak i zabezpieczeń oprogramowania przed zaawansowanymi zagrożeniami, aby zapewnić zaufaną przestrzeń roboczą w przewidywalnej miesięcznej cenie.
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu.
Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Opis dotyczy serii notebooków Latitude 3550. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji notebooka.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Latitude 3550 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 125U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2230 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB4 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 20.4 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 239.69 mm |
| Waga | 1.81 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata Pro Support |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com