Dell Komputer Dell Pro Tower Essential QVT1260 Win11Pro U5 225/16GB/512GB SSD/Intel UHD/WLAN+BT/Kb/Mouse/3YPS
Symbol: BTO101_QVT1260_EMEA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4229.00
Symbol: BTO101_QVT1260_EMEA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 4229.00
Komputer stacjonarny Dell Pro Tower Essential
Moc i wydajność na co dzień
Zwiększ produktywność dzięki temu komputerowi stacjonarnemu zaprojektowanemu z myślą o obsłudze codziennych obciążeń roboczych dzięki niezawodnej wydajności i podstawowym funkcjom zabezpieczeń.
Pracuj wydajnie przez cały dzień
Wykonuj codzienne zadania dzięki solidnej wydajności i podstawowym zabezpieczeniom.
Gotowy do pracy
Łatwe podłączanie
Model Dell Pro Tower Essential zapewnia bezproblemowe opcje połączeń.
Komputer stacjonarny zgodny z przyszłymi standardami
Imponujące opcje rozbudowy sprawiają, że Twój komputer ewoluuje razem z Tobą.
Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Ten komputer stacjonarny został zaprojektowany z wykorzystaniem materiałów pozyskanych w sposób odpowiedzialny, w tym tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i stali pochodzącej z recyklingu, a także posiada certyfikat ENERGY STAR i jest zarejestrowany w systemie EPEAT Silver z oznaczeniem Climate+.
Szybciej odnieś sukces w biznesie dzięki funkcji Copilot i systemowi Windows 11 Pro
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu.
Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. Dzięki funkcjom takim jak Copilot w systemie Windows możesz uzyskiwać lepsze odpowiedzi, rozwijać umiejętności i bez wysiłku optymalizować przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Opis dotyczy serii komputerów stacjonarnych Dell Pro Tower Essential QVT1260. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Dell Pro Tower Essential QVT1260 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 225 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe x 1 1 x PCIe x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 324.3 mm |
| Szerokość | 154 mm |
| Głębokość | 293 mm |
| Waga | 4.16 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata ProSupport |
| Pozostałe parametry |
Elementy umożliwiające rozbudowę konfiguracji poprzez dodanie dysku 3.5" lub napędu DVD nie są dołączone w zestawie. |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com