Dell Dell Pro 24 AIO QC24250 Ultra 7 265 23.8"FHD IPS 100Hz 400nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 Intel Graphics Cam 2Mpx WLAN+BT Kb+Mouse
Symbol: BTO154_QC24250_EMEA
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 5891.00
Symbol: BTO154_QC24250_EMEA
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 5891.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,4 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 182 W |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | 265 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 30 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Liczba wątków | 20 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Bez ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Nazwa koloru | Textured Black |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 90 - 264 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 47/63 Hz |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 160 W |
| Waga (bez podstawy) | 6,53 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 354,3 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,9 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540 mm |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Mysz w zestawie na wybranych rynkach | Dell MS116 Optical Mouse |
| Klawiatura dostępna na wybranych rynkach | Dell KB216 Multimedia USB Keyboard |
| Gęstość pikseli | 92 ppi |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | ComfortView Plus |
| Rozmiar plamki | 0,27 x 0,27 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3289 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie przed instalacją | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| Oprogramowanie próbne | No Microsoft Office License included (Fed and Premier, Exception Only) |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| PowerShare | Tak |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Rozdzielczość zdjęcia | 1920 x 1080 px |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Suma megapikseli | 2,07 MP |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 63,45 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 86 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 39,2 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 282 |
| Wersja PAIA | PAIA 1.4.6, 2025 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 179,35 |
| Całkowita wydajność procesora do | 33 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Wydajność GPU do | 8 TOPs |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 495mm |
| Wysokość | 795mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com