Dell Dell Pro 14 Essential PV14250 Core 5 120U 14.0"WUXGA 300nits AG 16GB DDR5 5200 SSD512 Intel Graphics FgrPr WLAN+BT BcklKb 4C 65W
Symbol: 3400018152147.3_PV14250 CarbonB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3156.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3400018152147.3_PV14250 CarbonB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3156.00
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 1) |
| Model procesora | 120U |
| Cache procesora | 12 MB |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5200 MT/s |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Wysokość (z tyłu) | 1,99 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,69 cm |
| Głębokość produktu | 226,2 mm |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Waga produktu | 1,54 kg |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS WVA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | Full HD+ |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 54 Wh |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisz copilot | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 355mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com