Dell DELL Pro QCS1255 AMD Ryzen™ 5 8600G 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wąski PC PC Czarny
Symbol: F6GFW
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 4480.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: F6GFW
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 4480.00
| Specyfikacja | |
| L3 cache | 16 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Cache l2 | 6 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 8000 Series |
| Taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Model procesora | 8600G |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 760M |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Obudowa | Wąski PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47/63 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Głębokość produktu | 293 mm |
| Wysokość produktu | 303,5 mm |
| Waga produktu | 5,68 kg |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 160 G |
| Wibracje podczas pracy | 0,66 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 1,3 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 110 G |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 - 10668 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -15,2 - 3048 m |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | MediaTek MT7920 |
| MU-MIMO | Tak |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | AMD PRO 665 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Układ audio | Realtek ALC3204 |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 72,58 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 162 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 9,88 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 3,4 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2024 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 75,98 |
| Wydajność NPU do | 16 TOPs |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 390mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com