Dell DELL OptiPlex 3000 Micro i5-12500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
Symbol: DELL3000i5-12500T16G256SSDmSFFW11p
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1991.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DELL3000i5-12500T16G256SSDmSFFW11p
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1991.00
| Specyfikacja | |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Model procesora | i5-12500T |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | microSFF |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie | 65 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 1,33 kg |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Bluetooth | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 295mm |
• Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące.
• Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com