Dell DELL LATITUDE 9420 i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro UŻYWANY metalowy
Symbol: Dell9420i7-1185G716G512SSD14"FHDW11p
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1726.00
Symbol: Dell9420i7-1185G716G512SSD14"FHDW11p
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 1726.00
| Specyfikacja | |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Producent procesora | Intel |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i7-1185G7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 4266 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4x-SDRAM |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Wysokość (z tyłu) | 1,39 cm |
| Wysokość (z przodu) | 8,42 mm |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Szerokość produktu | 310,6 mm |
| Głębokość produktu | 215,2 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ HD | Full HD+ |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Moc głośnika | 8 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 4 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC711-CG |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba portów USB PowerShare | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| PowerShare | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Cechy szczególne | W zestawie naklejki do spolszczenia klawiatury |
| Kabel zasilający | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 80mm |
• Utylizacja sprzętu elektronicznego powinna być zgodna z lokalnymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które nie powinny być wyrzucane do zwykłych śmietników.
• Zużyte produkty elektroniczne powinny być przekazywane do punktów zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com