Dell DELL 450-AKVB adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 45 W Czarny
Symbol: 382527
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 285.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 382527
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 285.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Kompatybilność | Latitude 5290 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7200 2-In-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 Latitude 7320 Detachable XPS 13 (7390) XPS 13 (7390) 2-in-1 XPS 13 (9300) Xps 13 (9310) 2-in-1 XPS 13 (9370) XPS 13 (9380) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com