Defender DEFENDER SŁUCHAWKI BLUETOOTH FREEMOTION B485 ANC BEŻOWE 63486
Symbol: 63486
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 111.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63486
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 111.00
| Specyfikacja | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj portu gniazda USB | USB C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wejście AUX | Tak |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 99 dB |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 194mm |
| Wysokość | 95mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
DEFENDER TECHNOLOGY OÜ
Betooni 11
13816 Tallinn
Estonia
info@defender-global.com