Defender DEFENDER SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE FREEMOTION B571 LED 63571
Symbol: 63571
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 83.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63571
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 83.00
| Specyfikacja | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Czas pracy | 6 - 8 godz |
| Szerokość | 173mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 91mm |
DEFENDER TECHNOLOGY OÜ
Betooni 11
13816 Tallinn
Estonia
info@defender-global.com