DIGITUS Digitus Stacja klonująca NVMe Obudowa USB3.1 Gen2 Type-C NVMe M.2 SSD
Symbol: DA-71545-1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 329.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-71545-1
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 329.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Napięcie | 5 V |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 152 g |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 4 TB |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Typ nośników pamięci | SSD |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 105mm |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com