DIGITUS DIGITUS STACJA DOKUJĄCA DO SSD M.2 NVME Z FUNKCJĄ KLONOWANIA OFFLINE, USB-C, CZARNA DA-71545
Symbol: DA-71545
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 313.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DA-71545
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 313.00
| Specyfikacja | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 0.6 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Waga produktu | 146 g |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Obsługa UASP | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Wysokość opakowania | 57 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.1 Puma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.3 Panther |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 125mm |
ASSMANN Electronic GmbH
Auf dem Schuffel 3
58513 Ludenscheid
Germany
info@assmann.com