DEEPCOOL DeepCool CH260 WOOD Micro Tower Czarny, Drewno
Symbol: R-CH260-BKNWM0-G-1
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 614.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R-CH260-BKNWM0-G-1
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 614.00
| Specyfikacja | |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Maksymalna długość PSU | 15 cm |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | SPCC |
| Model | PC |
| Układ | Micro Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,3 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,4 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Drewniany |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 1 |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 312,5 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Głębokość produktu | 438 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Szerokość | 313mm |
| Długość | 438mm |
| Wysokość | 228mm |