CyberPower Zasilacz awaryjny UPS OLS1500ERT2UA 8xC13/USB/RS232/Relay/Dry contact
Symbol: OLS1500ERT2UA
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 2637.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OLS1500ERT2UA
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 2637.00
Zasilacz awaryjny UPS OLS1500ERT2UA 8xC13/USB/RS232/Relay/Dry contact
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1350 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
PowerPanel Business |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-11/RJ-45 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
438 x 88 x 430 mm |
| Waga | 13.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | CyberPower - __CBP% |
Cyber Power Systems B.V.
Flight Forum 3545
5657DW Eindhoven
Netherlands
dariusz.glowacki@cyberpower.com