Crucial SSD PCIE G5 M.2 NVME 1TB/T710 CT1000T710SSD8 CRUCIAL
Symbol: CT1000T710SSD8
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1240.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000T710SSD8
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1240.00
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | Kadm |
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Segment rynku | Gaming |
| Losowe zapisywanie | 2200000 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Losowe czytanie | 1800000 IOPS |
| Szybkość zapise sekwencyjnego | 13700 MB/s |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | Chiny RoHS |
| Sekwencyjny odczyt/zapis | Tak |
| Odczyt sekwencyjny | 14900 MB/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 180mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com