Crucial SSD Crucial CT1000P310SSD2 1TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Symbol: CT1000P310SSD2
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 943.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000P310SSD2
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 943.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Współczynnik TBW | 440 |
| Przeznaczenie | Notebook/Game console |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 97mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com