Crucial M.2 2TB Crucial E100 Gen4 2280 NVMe PCIe M.2
Symbol: CT2000E100SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1077.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000E100SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1077.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zapisu nośnika | 4500 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 216mm |
| Wysokość | 123mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com