ADATA Dysk SSD ADATA LEGEND 960 1TB M.2 2280 PCIe Gen3x4
Symbol: ALEG-960-1TCS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 974.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ALEG-960-1TCS
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 974.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7400 MB/s |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Współczynnik TBW | 780 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Losowy odczyt (4KB) | 730000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy zapis (4KB) | 610000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | SMI SM2264 |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, RoHS |
| Obsługiwane produkty | PlayStation 5 |
| Waga produktu | 11 g |
| Wysokość produktu | 3,13 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com