Crucial Kluczowy port SSD X9 2TB
Symbol: CT2000X9SSD9
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1062.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000X9SSD9
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1062.00
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na upadek |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1050 MB/s |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 20mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com