Crucial Dysk półprzewodnikowy M.2 o pojemności 2TB Crucial T705 NVMe PCIe 5.0 x4
Symbol: CT2000T705SSD3
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 1826.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000T705SSD3
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 1826.00
| Specyfikacja | |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość zapisu nośnika | 12700 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14500 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 130mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com