Crucial Dysk SSD P510 2TB M.2 NVMe Gen5 2280 10000/8700 radiator
Symbol: CT2000P510SSD5
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1314.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000P510SSD5
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1314.00
Dysk SSD P510 2TB M.2 NVMe Gen5 2280 10000/8700 radiator
Wykorzystaj moc technologii NVMe dzięki superszybkiemu dyskowi SSD Crucial P510 SSD.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P510 Radiator |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 1200 TB |
| Prędkość odczytu | 10000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 8700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1400 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1500 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 9.7 mm |
| Szerokość | 23 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 30 g |
| Oznaczenia | |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com