Crucial Dysk SSD P310 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 2280 7100/6000
Symbol: CT1000P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 681.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT1000P310SSD8
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 681.00
P310
Dyski SSD P310 NVMe oferują błyskawiczne sekwencyjne prędkości odczytu sięgające nawet 7100 MB/s.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 440 TB |
| Prędkość odczytu | 7100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1200 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com