Crucial Crucial T700 2 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe
Symbol: CT2000T700SSD3
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1849.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000T700SSD3
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1849.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość odczytu z nośnika | 12400 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 11800 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Szerokość | 132mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 17mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com