Crucial Crucial T500 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
Symbol: CT2000T500SSD8
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 1605.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000T500SSD8
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 1605.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe | Tak |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 7000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 7400 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Hot-swap | Tak |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 130mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com