Crucial Crucial P3 Plus 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Symbol: CT2000P3PSSD8
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1248.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CT2000P3PSSD8
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1248.00
| Specyfikacja | |
| Współczynnik TBW | 440 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 4200 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |
Micron Technology, Inc
8000 S Federal Way
83716 Boise
United States
1-208-363-5790
info@micron.com