Corsair Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1200W 80+ PLATINUM
Symbol: CP-9020267-EU
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1191.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020267-EU
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1191.00
Inteligentny ekosystem komponentów iCue
Odmień sposób budowania własnego komputera dzięki przełomowej technologii pojedynczego kabla, która automatycznie wykrywa i konfiguruje wentylatory, układ chłodzenia procesora oraz inne elementy wewnętrzne.
Zintegrowany koncentrator systemowy iCue Link
Pierwszy zasilacz CORSAIR wyposażony w koncentrator systemowy iCUE LINK, który umożliwia sterowanie nawet 24 urządzeniami iCUE LINK w celu wyniesienia chłodzenia i oświetlenia na wyższy poziom.
Złącza boczne
Wszystkie w pełni modułowe złącza zostały umieszczone z boku zasilacza, umożliwiając łatwy dostęp i upraszczając modernizowanie sprzętu oraz prowadzenie przewodów. Dołączony zestaw kabli z tłoczonego PCW posiada nieco mniejsze złącza typu 5, które zapewniają łatwe prowadzenie kabla i utrzymują wiązki kabli w kompaktowej formie.
Certyfikat Cybenetics Platinum
Stabilne zasilanie o całkowitej sprawności do 91% oraz certyfikat Cybenetics Platinum potwierdzający mniejsze zużycie energii, cichszą pracę i niższą temperaturę działania.
Natywny przewód zasilania karty graficznej 12V-2X6
Zasilacze CORSAIR HXi SHIFT są wyposażone we wszystkie złącza potrzebne do działania współczesnych i przyszłych, maksymalnie zmodernizowanych komputerów wyposażonych w wymagające karty graficzne oraz procesory.
Zgodność ze standardem ATX 3.1 i gotowość na PCIe 5.1
Zasilacze HXi SHIFT Series wyróżniają się w pełni cyfrową konstrukcją zapewniającą dokładniejszą regulację mocy elektrycznej, szybką regulację przy zmiennych obciążeniach oraz możliwość monitorowania i dostosowywania ustawień OCP w iCUE.
Cicha praca w trybie zero RPM
Dzięki dynamicznemu łożysku olejowemu wentylator działa z minimalną głośnością, a w trybie Zero RPM praktycznie bezgłośnie przy niskim lub średnim obciążeniu.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Brak |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PATA | 8 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 2 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Platinum |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A++ |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
200 x 150 x 86 mm |
| Waga | 3.97 kg |
| Oznaczenia | |