Corsair Wentylator Corsair iCUE LINK LX140-R RGB PWM 2-pack
Symbol: 494371
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 493.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 494371
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 493.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba żarówek LED | 18 |
| Waga produktu | 696 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 25 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 90 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,55 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 35,4 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 150mm |