Corsair Obudowa FRAME 4000D RS Black Mid Tower ATX
Symbol: CC-9011312-WW
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 418.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-9011312-WW
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 418.00
Modułowa obudowa komputera mid tower FRAME 4000D RS
CORSAIR FRAME 4000D RS to w pełni modułowa i przestronna obudowa komputera mid-tower z systemem mocowania wentylatorów InfiniRail, kompatybilna z płytami głównymi z odwróconymi złączami.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 12 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 200 mm (przód) 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) 2 x 120 mm (dół) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) 1 x 240 mm (góra) 1 x 140 mm (tył) 1 x 280 mm (przód) 1 x 280 mm (góra) 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (bok) 1 x 360 mm (bok) 1 x 240 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
486 x 490 x 239 mm |
| Waga | 10.38 kg |
| Oznaczenia | |