Corsair Obudowa Corsair 3200D RS ARGB Mid-Tower Smoked
Symbol: CC-9011346-WW
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 413.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-9011346-WW
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 413.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | aRGB |
| Model | PC |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Wysokość produktu | 446 mm |
| Szerokość produktu | 214 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 543mm |
| Wysokość | 561mm |