Corsair Corsair iCUE LINK LX120-R RGB Wentylator 12cm Biały 3szt.
Symbol: 494373
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 618.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 494373
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 618.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba żarówek LED | 18 |
| Waga produktu | 760 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 70 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,8 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 35,1 dB |
| Ilość sztuk | 3 |
| Model | Wentylator |
| Prędkość obrotowa (max) | 2400 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 127mm |