Corsair Corsair TC100 Gepolsterter Sitz Gepols
Symbol: CF-9010052-WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1022.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CF-9010052-WW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1022.00
| Specyfikacja | |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Zagłówek | Tak |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Koła transportowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał podstawy | Stal |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Ilość | 1 |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Kolor siedziska | Szary |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Szerokość podpórki pod plecy | 59,5 cm |
| Głębokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Średnica koła | 6,5 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 52 cm |
| Szerokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 81 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 45 cm |
| Szerokość | 655mm |
| Długość | 845mm |
| Wysokość | 345mm |
• Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury.
• Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków.
• Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.