Corsair Corsair HS65 SURROUND Zestaw słuchawkowy Przewodowa Ręczny Gaming Biały
Symbol: CA-9011271-EU
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 370.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-9011271-EU
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 370.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 282 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl noszenia | Ręczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 111 dB |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 226mm |
| Wysokość | 77mm |