Corsair Chłodnica 360mm CORSAIR WAK NAUTILUS 360 LCD
Symbol: 547542
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 693.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 547542
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 693.00
| Specyfikacja | |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Długość tuby | 45 cm |
| Waga produktu | 2,39 kg |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Celeron® |
| Procesor | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Pentium® |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold |
| Procesor | Intel® Core™ i9 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,8 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 4,15 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,2 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Szerokość | 189mm |
| Długość | 445mm |
| Wysokość | 131mm |