Chieftec Zasilacz PPG-750-S VEGA 750W ATX 3.1 80PLUS GOLD
Symbol: PPG-750-S
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 298.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPG-750-S
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 298.00
Zasilacz PPG-750-S VEGA 750W ATX 3.1 80PLUS GOLD
Zasilacze serii CHIEFTEC VEGA są zgodne ze standardem Intel ATX 12V 3.1 i wspierają PCIe GEN5 z certyfikowaną efektywnością 80PLUS Gold. Przekonują konkurencyjnym stosunkiem ceny do wydajności, pozostając wiernymi sprawdzonej jakości Chieftec.
Seria Vega posiada konwerter LLC Half-Bridge z technologią DC-to-DC, aby poprawić efektywność energetyczną i stabilność.
Dodatkowo, wyjątkowo długie, natywne czarne kable sprawiają, że jest odpowiednia dla graczy mainstreamowych, którzy budują swoje systemy w większych obudowach.
Dodatkowo, 135-mm wentylator FDB optymalizuje równowagę między wydajnością chłodzenia a poziomem hałasu.
Seria Vega to Twoje zaufane, niezawodne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb komputerowych, wyposażone we wszystkie niezbędne, nowoczesne funkcje ochrony i bezpieczeństwa.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Termiczne (OTP) Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wymiary |
150 x 150 x 85 mm |
| Waga | 1.96 kg |
| Oznaczenia | |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com