Chieftec Zasilacz Chieftec VITA SM3 Serie BPX-750-C
Symbol: BPX-750-C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BPX-750-C
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc | 750 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 62,5 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla płyty głównej | 65 cm |
| Typ okablowania | Półmodularny |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 60 cm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 450 mm |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 120 |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 290mm |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com