Chieftec Zasilacz BBS-700s 700w 80PLUS GOLD 120MM ATX
Symbol: BBS-700S
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 289.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BBS-700S
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 289.00
Zasilacz Core 700W 80 PLUS GOLD PFC 120MM ATX
Chieftec wprowadza na rynek kolejną, nową serię zasilaczy- CORE. Zasilacze te posiadają 80 PLUS Gold certyfikat i przekonują stosunkiem atrakcyjnej ceny do jakości. Celem zasilaczy serii CORE jest zaoferowanie połączenia mocy, wydajności i niezawodności bez zbędnych gadżetów. Zasilacze te są dostępne o mocach 500W / 600W / 700W.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Format | ATX |
| Waga | 1.72 kg |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com