Cardo CARDO PACKTALK EDGE DUO - Interkom motocyklowy na 2 kaski
Symbol: PT200101
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2922.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PT200101
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2922.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 47 g |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Radio FM | Tak |
| Liczba kanałów | 2 kan. |
| Maksymalny zasięg | 1600 m |
| Ilość sztuk | 2 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Czas czuwania | 10 dni |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 113mm |
| Wysokość | 90mm |