Canon Zbiornik atramentu Canon PFI-1100 PBK - photo black - oryginał
Symbol: 0850C001
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 386.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 0850C001
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 386.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny fotograficzny |
| Pojemność kolorowego tuszu | 160 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kompatybilność | imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S, Pro-6000S |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 23mm |
| Długość | 276mm |
| Wysokość | 191mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact