Canon Urządzenie wielofunkcyjne laserowe MF664Cdw 6928C008
Symbol: 6928C008
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1687.00
Symbol: 6928C008
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1687.00
Canon Seria i-SENSYS MF660
Kompaktowe i szybkie wielofunkcyjne drukarki kolorowe A4, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu podstawowych funkcji drukowania.
Wysoka jakość druku
Drukuj wysokiej jakości materiały dzięki tonerom o szerokiej gamie kolorów. Otrzymasz jasne, żywe wydruki z doskonałym odwzorowaniem jasnych i ciemnych odcieni.
Poprawa efektów działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Zintensyfikuj realizację celów dotyczących zrównoważonego rozwoju, stawiając na urządzenia, które zwiększają wykorzystanie plastiku z recyklingu. Mniejsza waga drukarek oznacza również mniejszą emisję podczas transportu.
Większa produktywność
Usprawnij współpracę i zwiększ produktywność dzięki szybkiemu drukowaniu i skanowaniu. Możesz łatwo skanować małe dokumenty, w tym czeki i paragony, w celu zmniejszenia ręcznego wprowadzania danych i ilości przechowywanych dokumentów papierowych.
Wygoda użytkowania
Intuicyjnie obsługiwany interfejs użytkownika ułatwia wykonywanie różnych zadań drukowania i skanowania oraz szybkie docieranie do odpowiednich części podręcznika online za pomocą kodu QR. Oszczędzaj czas dzięki głównej konfiguracji urządzenia, która automatycznie pobiera i instaluje oprogramowanie.
Kompleksowe zabezpieczenia
Security Settings Navigator zaleca odpowiednie ustawienia w celu ochrony przed wyciekiem informacji i cyberzagrożeniami.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MF664Cdw |
| Obszar zastosowań | Biuro Dom |
| Funkcje urządzenia | Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 A5 M-Oficio Oficio 216 x 340 16K B-Oficio 216 x 356 mm (Legal) 267 x 184 mm (Executive) C5 162 x 229 mm DL 110 x 220 mm Monarch 98 x 191 mm Foolscap 216 x 279 mm (Letter) B5 140 x 216 mm (Statement) GLTR GLGL A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
Typ standardowy
Rozdzielczość skanowania
Szybkość skanowania
Głębia kolorów skanowania
Odcienie szarości
Zgodność
Maksymalna szerokość skanowania
Skanowanie do komputera
Skanowanie do pamięci USB
Skanowanie do serwera FTP
Skanowanie do chmury
|
| Parametry kopiowania |
Szybkość kopiowania
Czas uzyskania pierwszej kopii
Rozdzielczość kopiowania
Tryby kopiowania
Kopiowanie dwustronne
Kopiowanie wielokrotne
Pomniejszanie/powiększanie
Inne funkcje
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 30000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 UFR II |
| Procesor drukarki |
1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
Zasobniki papieru (w standardzie)
Maksymalna pojemność zasobników papieru
|
| Odbiornik papieru |
Kaseta na 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety Papier gruby Koperty Papier kolorowy Pocztówka Papier powlekany Papier z recyklingu Papier cienki Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux Mac OS Windows 10 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Windows 11 Windows Server 2025 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB RJ-45 (LAN) |
| Kolor | Biały Czarny |
| Wysokość | 397 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 461 mm |
| Waga | 20.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Canon - __CAN% |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact