Canon Urządzenie wielofunkcyjne laserowe MF461dw II 7188C019
Symbol: 7188C019
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1940.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7188C019
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1940.00
Canon Seria i-SENSYS MF460 II
Kompaktowe i szybkie wielofunkcyjne drukarki monochromatyczne do codziennego drukowania i skanowania.
Większa produktywność
Usprawnij współpracę i zwiększ produktywność dzięki szybkiemu drukowaniu i skanowaniu. Możesz łatwo skanować małe dokumenty, w tym czeki i paragony.
Wygoda użytkowania
Intuicyjnie obsługiwany interfejs użytkownika ułatwia wykonywanie różnych zadań drukowania i skanowania oraz szybkie docieranie do odpowiednich części podręcznika online za pomocą kodu QR. Oszczędzaj czas dzięki głównej konfiguracji urządzenia, która automatycznie pobiera i instaluje oprogramowanie.
Kompleksowe zabezpieczenia
Security Settings Navigator zaleca odpowiednie ustawienia zabezpieczeń w celu ochrony przed wyciekiem informacji i cyberzagrożeniami.
Poprawa efektów działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Świadomie chroń środowisko naturalne dzięki urządzeniom, w których wykorzystano tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. Niskie zużycie energii oznacza również zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MF461dw II |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Kopiarka Skaner |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | GLGL M-Oficio Oficio 216 x 340 16K 216 x 279 mm (Letter) 216 x 356 mm (Legal) 267 x 184 mm (Executive) Foolscap A4 B5 140 x 216 mm (Statement) A5 GLTR B-Oficio A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
Typ standardowy
Rozdzielczość skanowania
Szybkość skanowania
Głębia kolorów skanowania
Odcienie szarości
Zgodność
Maksymalna szerokość skanowania
Skanowanie do wiadomości e-mail
Skanowanie do chmury
iFAX
|
| Parametry kopiowania |
Szybkość kopiowania
Czas uzyskania pierwszej kopii
Rozdzielczość kopiowania
Tryby kopiowania
Kopiowanie dwustronne
Kopiowanie wielokrotne
Pomniejszanie/powiększanie
Inne funkcje
|
| Rozdzielczość druku | 180 x 144 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 0 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 0 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 0 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | AFP |
| Zainstalowana pamięć | 0 KB |
| Maksymalna pamięć | 0 KB |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Gramatura papieru (min.) | 0 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 0 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0 mm |
| Szerokość | 0 mm |
| Głębokość | 0 mm |
| Waga | 0 kg |
| Oznaczenia | |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact