Canon Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe TS3751i 6671C026 białe
Symbol: 6671C026
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 259.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6671C026
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 259.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PIXMA TS3751i |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka Skaner Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | 130 x 130 mm 130 x 180 mm 216 x 279 mm (Letter) 216 x 356 mm (Legal) B5 100 x 150 mm A5 A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 7.7 obr/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 obr/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Podajnik papieru |
Do 60 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
Do 60 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy Papier Papier kolorowy Papier fotograficzny Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 275 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 iPadOS iOS Chrome OS Windows 7 Mac OS Android Windows 10 Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 145 mm |
| Szerokość | 435 mm |
| Głębokość | 327 mm |
| Waga | 4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Canon - __CAN% |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact