Canon Tusz Canon czarny PG-560XL=PG560XL=3712C001, 400 str.,14,3 ml
Symbol: 3712C001
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 110.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3712C001
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 110.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 14,3 ml |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 400 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kod OEM | PG-560XL |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kompatybilność | PIXMA TS5350, PIXMA TS5351, PIXMA TS5352, PIXMA TS5353, PIXMA TS7450, PIXMA TS7451, PIXMA TS5350i, PIXMA TS5351i, PIXMA TS7450i, PIXMA TS7451i |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 57mm |
| Wysokość | 106mm |
• Nie wylewać resztek tuszu do kanalizacji.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Trzymać z dala od dzieci.
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact