Canon Toner do drukarki CRG 047 LBP Cartridge
Symbol: 2164C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 254.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2164C002
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 254.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1600 stron(y) |
| Kod OEM | 2164C002 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | i-SENSYS LBP112 i-SENSYS LBP113w i-SENSYS MF112 i-SENSYS MF113w |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 176mm |
| Wysokość | 210mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact