Canon Canon Toner CRG-728 3500B002 Black
Symbol: Canon CRG-728 3500B002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Canon CRG-728 3500B002
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 253.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2100 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Canon Fax: L-150, L-170, L-410. Canon i-SENSYS: MF-4450, MF-4750, MF-4550 D, MF-4780 W, MF-4570 DN, MF-4870 DN, MF-4410, MF-4580 DN, MF-4890 DW, MF-4430, MF-4730. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 125mm |
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact